Yönetim Kurulumuz

Yönetim Kurulumuz geniş uluslararası gayrimenkul yönetim uzmanlığı ve yerel pazar uzmanlığı ile bir bütünlük oluşturmaktadır.


Hansjörg Sommerau

Yönetim Kurulu Başkanı

Hansjörg Sommerau İsviçre ve Londra'da UBS Bankası'nın yatırım yönetiminde 14 yıl boyunca görev almıştır. Sonrasında Swiss Capital Group kurucu üyesi olarak alternatif yatırım ve gayrimenkul varlık yönetim şirketi olan Swiss Capital Managment Ltd. Şirketi., Zürih, İsviçre'yi kurup geliştirmiştir.

 

2007 yılında, sayın Hansjörg Sommerau Swiss Capital Bosphorus Properties A.Ş.'yi İsviçreli bir grup ile kurmuştur. Kendisi, kuruluşundan bu yana şirketin Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev almaktadır.

Ergin Büyükbayram

Icra Kurulu Başkanı

Ergin Büyükbayram, Türkiye ve Ortadoğu'da uluslararası iş geliştirme ve altyapı projelerinde 25 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. 2009 yılından bu yana İstanbul'da aktif gayrimenkul yatırımcısı olarak faaliyet göstermektedir. Başlangıçta sadece bir Swiss Capital Bosphorus Properties A.Ş. yatırımcısı olan sayın Büyükbayram,

 

Istanbul'da ikameti olan yerel ofisimizde 2011 yılından itibaren Swiss Capital Bosphorus Properties A.Ş. şirketimiz içinde çeşitli projelerde Genel Sekreter olarak operasyonel sorumluluklar üstlenmiştir.

Prof. Dr. Thomas Glatte

Yönetim Kurulu Üyesi

Professor Dr. Thomas Glatte, 20 yılı aşkın süredir uluslararası inşaat ve gayrimenkul alanında tecrübeye sahiptir. Philipp Holzmann AG'nin inşaat müdürü olarak Tayland ve Hindistan'da iş hayatına başlamıştır. Daha sonra BASF SE için Avrupa, Orta Doğu ve Asya'da birçok uluslararası gayrimenkul projelerine öncülük etmiştir. 2008 yılından bu yana aynı Grubun Gayrimenkul ve Tesis Yönetimi Direktörü olarak görev yapmaktadır.

 

Sayın Prof. Dr. Glatte, 2014 yılından bu yana Swiss Capital Bosphorus Properties A.Ş.'de Yönetim Kurulu Üyesi dir.