Doğru iş ortakları ile bağlantıları

Dalaman Mimari ve Design

Hakan Dalaman 1988 yılından beri Mimari Tasarım ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir. Portföyünde, 28 yıllık tecrübeli, endüstriyel, ticari ve konut içeren çeşitli projeler yer almaktadır.
 
Merkezi İstanbul ve Mersin'de bulunan "Dalaman Architects and Designers LLC" nin yönetici ortağı olarak; çeşitli ülkedeki yatırımcı firmalara katma değerli hizmetler sunmaktadır. 


Şirket, Swiss Capital Bosporus Properties Ltd.'nin inşaat projelerini yönetmekte ve Türkiye'de birçok önemli müşteriye çözüm ortağı olarak faaliyet göstermektedir.

 

Swiss Capital Property Ltd.

Swiss Capital Property Ltd gayrimenkul varlıkları yönetimi ve gayrimenkul danışmanlık hizmetleri konusunda uzmanlaşmıştır. Odak noktası, gayrimenkul portföy yönetimi, yapılandırma ve gayrimenkul finansmanı üzerine kuruludur.
Temel işletme Gayrimenkul Yatırım Yönetimi ve Kurumsal Finansman'tır.
 
Tüm faaliyetlerimiz ve hizmetlerimiz, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın hedefleri ve gereksinimleri üzerine kurulmuştur. Şirketimizin tüm ürünleri, müşterilerimiz için ve müşterilerimiz ile birlikte tasarlanmıştır. Profesyonel gayrimenkul uzmanlarından oluşan tecrübeli bir ekibimiz, özellikle İsviçreli ve uluslararası müşterilerimize özel gayrimenkul işletmelerinde - İsviçre ve Avrupa'daki kendi iç pazarlarında - hizmet vermektedir.